Facebook
FacebookFacebook
FacebookFacebook

TECHNOLOGIE, STAVBA JEZÍRKA

Naše společnost se úzce specializuje a poskytuje komplexní služby v oblasti zahradních jezírek. Zajišťujeme poradenskou činnost, návrhy a realizace koupacích jezírek a KOI rybníků, které jsou určeny pro úspěšný chov japonských KOI kaprů a jeseterů. Nabízíme také realizace fontán, různých potoků, vodopádů, vnitřních nádrží pro firemní vestibuly, restaurace nebo zimní zahrady.

Nabízíme také svařování PVC fólií, které jsou určeny pro zahradní jezírka, biobazeny, střechy a klasické modré bazény, všechny svařované fólie testujeme vlastním defektoskopem, který najde i ten nejmenší otvor. Disponujeme širokou škálou filtračních systémů a osvědčenými metodami zapojení. Každé jezírko je originál, a proto pro něj navrhujeme nejvhodnější filtrační systém. 

Nevíte, kterou variantu rybníka zvolit? Je to jednoduché, přijďte na nezávaznou konzultační schůzku, kde si povíme o jednotlivých možnostech a možnostech výstavby zahradních jezírek. Projdeme si klady a zápory každé varianty, pomůžeme vám zorientovat se a najít tu pravou pro vás. Vždy je lepší se se vším důkladně seznámit, než spěchat, aby se něco postavilo, a pak zbytečně a nákladně přestavět zahradní jezírko později ... Kontaktujte nás!

Zaujali jsme vás? Rádi vám pomohou realizovat váš sen o zahradním jezírku na klíč! Chcete si postavit rybník sami a stačí vám dělat jen profesionální práci? Potřebujete filtraci kabeláže? Pokládka fólie? Vytváříte funkční vodopád? Založení břehů rybníka?

Kontaktujte nás. Zhotovíme výkres, možné varianty elektroinstalace i v případě nedostatku místa, cenovou nabídku a kontrolu u vás doma. Ukázky některých realizací, úprav, přestavby pomocných prací při stavbě zahradního jezírka.

Pomůžeme Vám splnit Vaše sny o jezírku a krásných, zdravých KOI. Ať přímo s námi, nebo prostřednictvím našich obchodních partnerů Vám můžeme pomoci se stavbou jezírka ,rekonstrukcí ,dodáním správné technologie, jarním spuštěním, údržbou.

Už máte koi a chtěli byste rozšířit svou populaci nebo koupit jedno nebo více z těchto krásných zvířat? Pak jsme pro vás přesně tím pravým partnerem.

S více než 7 lety zkušeností v oblasti chovu koi vám můžeme poradit komplexně - od pomoci při rozhodování při výběru zvířete přes nezbytné předpoklady pro optimální jezírkový systém až po otázky týkající se chovu a péče. Každému z našich zákazníků věnujeme dostatek času; zejména ti, kteří nám již důvěřovali, oceňují naše odborné individuální rady. Nechceme udělat "rychlou dohodu", ale abychom si byli jisti, že si své miláčky užijete po dlouhou dobu.

Můžete získat představu o různých japonských Koi, které vám nabízíme předem na naší domovské stránce, ale samozřejmě také na místě. Zveme vás také, abyste se podívali na naše zařízení, kde chováme zvířata v optimálních podmínkách.

KOI jezírko Vám navrhneme a postavíme dle Vašich snů a představ.